Знайти сьомий член геометричної прогресії 5,10...


Ответы на вопрос

Отвечает Трясцина Вероника.

Ответ:

b1=5  b2=10    b7-?

b2=b1*q          bₙ=b1*qⁿ⁻¹

10=5*q            b7=5*2

q=10/5             b7=320

q=2

Объяснение: