Площа круга дорівнює 31 см2 . Обчисли радіус кола. Відповідь: r= √ ₋₋ см π


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Рома.

S=\pi R^2 => R^2 = \frac{S}{\pi } ; R=\sqrt{\frac{S}{\pi } } \\\\R = \sqrt{\frac{31}{3,14}}  = \sqrt{9,86} \\\\R = \sqrt{9,86}\:\: (cm)