Знайти суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії, перший член якої 7, а одинадцятий 27

А) 220 Б) 34 В) 1020 Г) 520

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Алексей.

Ответ:

520

Объяснение:

27=a₁₁=a₁+(n-1)d=7+(11-1)d=7+10d

10d+7=27

10d=27-7=20

d=20:10=2

S₂₀=(2a₁+(20-1)d)·20/2=(2·7+19·2)·10=520