Не виконуючи побудови з'ясуйте, яка з точок є точкою перетину графіків функцій у=4х+9 та у=6х - 5


Ответы на вопрос

Отвечает Zurey Toma.

у=4х+9

у=6х - 5

6х - 5 =4х+9

2х=14

х=7, у=4*7+9=28+9=37

Ответ (7;37)