У кошику 46 яблук і груш. Яблук на 12 більше, ніж груш. Яка система відповідає умові задачі?

х-12=у х-у=46 х+12=у х+у=46 х-у=46 х+у=12 х-у=46 х-у=12

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Олеся.

Ответ:

Объяснение:

Х+у=46

Х-У=12

12+У+у=46

2у=46-12

У=34

Х=46-34=12