Користуючись теоремою, оберненою до теореми Вієта, знайдіть корені рівняння х2 + 2х - 3 = 0.

Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

2х + 2х - 3 = 0

Х1 × Х2 = - 3

Х1 + Х2 = 2

Х1 = - 1

Х2 = 2