Знайдіть суму п'ятнадцяти перших членів арифметичної прогресії (an)заданою формулою n-ого члена аn=

-4n+13

Ответы на вопрос

Отвечает Губарева Катюшка.

a₁=-4·1+13=9

a₂=-4·2+13=5

d=a₂-a₁=5-9=-4

a₁₅=-4·15+13=-43

S₁₅=(a₁+a₁₅)·15/2=(9+(-43))·15/2=255