Дана арифметична прогресія (an) . Відомо, що a1=4,2 і d=1,2 . Обчисли суму перших восьми членів

арифметичної прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Ангелина.

Ответ:

67,2

Объяснение:

a1=4,2; d=1,2

S8-?

an=a1+(n-1)d

a8=4,2+7*1,2=12,6

Sn=a1+an/2*n

S8=a1+a8/2*8=67,2.

Або

Sn=2*a1+d(n-1)/2*n

S8=2*4,2+1,2*7/2*8=67,2.