Число -135 є членом геометричної прогресії, якшо b1=-5 q=3 знайдіть номер цього члена​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Ответ: n=4.

Объяснение:

b₁=-5    q=3   an=-135     n=?

an=b₁qⁿ⁻¹=-5*3ⁿ⁻¹=-135

-5*3ⁿ⁻¹=-135  |÷(-5)

3ⁿ⁻¹=27

3ⁿ⁻¹=3³

n-1=3

n=4.