Арифметична прогресія задана формулою аn=8-5n. Знайти 20-й член прогресії. *


Ответы на вопрос

Отвечает Timin Adrian.

aₙ = 8 - 5n

a₂₀ = 8 - 5 * 20 = 8 - 100 = - 92

Ответ : a₂₀ = - 92