Виразіть із рівняння змінну у через змінну х . Використовуючи утворену формулу, знайдіть три

будь-які розв’язки рівняння: x+y=27; 2х-у=4,5; 3х-2у=12; 5у-2х=1

Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Диана.

x+y=27; у=27-х, если х=0, то у=27

если х=27, то у=0

если х=17, то у=10

Ответ (0;27), (27;0),(17;10)

2х-у=4,5; у=2х-4.5; у(0)=-4.5; у(10)=2*10-4.5=15.5; у(4.5)=2*4.5-4.5=4.5

Ответ (0;-4.5),(10;15.5),(4.5;4.5)

3х-2у=12; у=(3х-12)/2; х=0;у=-6;  х=4;у=0; х=6; у=3

Ответ (0;-6),(4;0),(6;3)