Розв'яжіть квадратичне рівняння x2×5x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

x^2\cdot 5x = 0\\x(x\cdot 5) = 0\\x_1 = 0\\\\x_2\cdot 5 = 0\\x_2=0

Ответ: x = 0