❗❗❗При якому значенні "а" корені рівняння x²+(a+2)x+a+6=0 будуть протилежними числами?❗❗❗


Ответы на вопрос

Отвечает Веверица Алексей.

Ответ:

таких а не існує

Объяснение:

по вієту

x1+x2=-a-2

x1=-x2

-a-2=0

a=-2

Перевірка

x1*x2=a+6

-x1^2=4

Що ніколи не є правдою