Не розв'язуючи рівняння, знайдіть добуток його коренів: x² - 16x + 4 = 0 а) -16 б) 16 в) 4 г) -4


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
X1+x2=-b/a
Ответ:16(б)
Отвечает Смирнова Ира.
Х1=8-2 √15
х2=8+2 √15