перший член арифметичної прогресії дорівнює 8, а різниця -3, знайти другий член арифметичних

прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Лапсуй Сатако.

Ответ:

a2=5

Объяснение:

a1=8   ,  d=-3

a2=a1+ d

a2=8+(-3)

a2=8-3

a2=5