Функцію задано формулою у=-4х+3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює=2. 1) -4; 2)

-2; 3) 6; 4) 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Yavryan Arsen.

Ответ:

19;11;-21;-5.

Объяснение:

1)у=-4*(-4)+3=16+3=19

2)у=-4*(-2)+3=8+3=11

3)у=-4*6+3=-24+3=-21

4)у=-4*2+3=-8+3=-5