Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії, якщо a1 = 2, a2 = 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Сахно Ангеліна.

Ответ:

S= A1+An/2*n

A10=a1+d(n-1)=2+3(10-1)=29

S=(2+29)/2*10=155

Вроде, правильно