не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат - у= -0,7 х+4; y=5x -

3,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Костя.

Ответ:1) (5 5/7; 0) и  (0; 4).   2) (0,7 ;0 ) и  (0 ;-3,5 ).

Объяснение:

1) у= -0,7х+4

С ОХ: (5 5/7; 0) , т.к.  у=0 ⇒ -0,7х+4=0;  -0,7х= -4;  х= -4:(-0,7);  х=5 5/7.

С ОУ: (0; 4) ,   т.к.  х=0 ⇒ у= -0,7*0+4;  у=4.

2) у=5х-3,5

С ОХ: (0,7 ;0 ) , т.к. у=0 ⇒5х-3,5=0;  5х=3,5;   х=0,7.

С ОУ: (0 ;-3,5 ), т.к. х=0 ⇒ у=5*0-3,5;  у= -3,5.