Точці U (8;8) відносно точки (8;0) симетрична точка з координатами​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуща Настя.

Ответ:

(0; -8)

Объяснение:

а) Графічний метод.

1. Побудуємо точку U.

2. Побудуємо точку симетрії S.

3. Проведемо відрізок US.

4.  Проведемо відрізок SU' в тому ж напрямку і такої ж довжини, що і US.

б) Векторний метод.

Обчислимо вектор US:

(8-8;0-8) = (0;-8)

Так як вектори US і SU' - колінеарні і рівні за довжиною, то

координати вектора US = SU'. Тоді, якщо координати точки U' (х;у), то

вектор SU' = (х-8; у-0) = (0;-8)

х-8 = 0

х = 8

у-0 = -8

у = -8

Тоді координати точки U' = (0; -8)