Знайдіть значення функції у = – 3х, якщо значення аргументу дорівнює: а) 8; б) – 0,4. Cрочно


Ответы на вопрос

Отвечает Звягинцева Алена.

Ответ: а) у(8)=-3*8=-24;

б) у(-0,4)=0,4*2=1,2.

Объяснение:

Отвечает Локшина Дарья.

Ответ:

1) y= -24; 2)y = 1,2

Объяснение:

1)y= -3x            2)y= -3x

y= -3*8               y= -3*(-0,4)

y= - 24               y= 1,2