Знайдіть значення змінної, яке задовольняє умові : сума виразів 2у-5 та 5у+17 на 20 більше від

виразу 3у-2​

Ответы на вопрос

Отвечает Кущ Каролина.

(2y-5)+(5y+17)=(3y-2)+20\\7y+12=3y+18\\4y=6\\2y=3\\y=1{,}5