Чому дорівнює добуток коренів зведеного квадратного рівняння х2-х-4=0.???????


Ответы на вопрос

Отвечает Павлухин Сережа.

Відповідь:

X^2+7X+12=0                                         X^2-X-4=0

X1=-6                                                      X1X2=-4

X2=-1

Пояснення:

X1+X2=-7        X1=-6

X1X2=12          X2=-1