Знайдіть корені рівняння x² - 7x + 12 = 0 1. 1; 2.5 2. 1;4 3. 4;3 4. - 4;- 3


Ответы на вопрос

Отвечает Ворожцов Никита.

Объяснение:

ищем дискриминант

D=b²-4ac=49-4*1*12=1

b=-7;a=1;c=12

√1