Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 і -3. Помогите пж задание с кр.


Ответы на вопрос

Отвечает Родина Оля.

Ответ:

x² + x - 6 = 0

Объяснение:

x = 2; x = -3

x - 2 = 0

x + 3 = 0

(x-2)(x+3) = 0

x² + 3x - 2x - 6 = 0

x² + x - 6 = 0