Знайдіть шостий член арифметичної прогресії (аn) якщо а1= -3; d= 5


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

a1=-3, d=5 , a6=?

a6=a1+5d , a6=-3+25 , a6=22

a6=22

========

Объяснение: an=a1+(n-1)d