Знайдіть п’ятий член і суму семи перших членів геометричної прогресії (bn), якщо b1=3 і q=19


Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Катя.

b_1=3\; ,\; \; q=19\\\\b_5=b_1q^4=3\cdot 19^4=390963\\\\\\S_7=\dfrac{b_1\, (q^{7}-1)}{q-1}=\dfrac{3\cdot (19^7-1)}{19-1}=\dfrac{893871738}{6}=14897823