Одна зi сторін прямокутника на 8см менша за другу,а його периметр дорівнює 44см.Знайди площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Алексей.

Ответ:

105 см. кв

Пошаговое объяснение:

нехай одна сторона- х см, друга -х+8. Оскільни периметр-це сума усіх сторін, маємо х+х+х+8+х+8=44

4х+16=44

4х=44-16

4х=28

х=7 см (одна сторона ширина)

7+8= 15 см (друга сторона довжина)

Площа-це довжина помножена на ширину=7*15=105 см кв

Отвечает Махмудова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

44=2х+2х-16

44=4х-16

28=4х

х=7

следовательно S=ab=7*(7+8)=105