Різниця двох чисел 10. Знайдіть ці числа, якщо одне з них в 6 раз менше за друге.


Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Али.

Ответ:

2 і 12, або -12 і -2

Объяснение:

Нехай менше число рівне х, тоді більше x+10. За умовою задачі складаємо рівняння

1) 6х=х+10

6х-х=10

5х=10

х=10:5

х=2, х+10=12

12-2=10, 12:2=6

2) х=6(х+10)

х=6х+60

х-6х=60

-5х=60

х=60:(-5)

х=-12, х+10=-12+10=-2

-2-(-12)=10, -12:(-2)=6