Знайти знаменник геометричної прогресії (bn), якщо b5=7/15, b6=1/3 ? a) 7/5 б) 7.3 в) 5.7 г) 3.7


Ответы на вопрос

Отвечает Зубрицкая Анастасия.

Відповідь:

q = \frac{5}{7} - в)

Пояснення:

q = \frac{b_6}{b_5}  = \frac{1}{3} : \frac{7}{15}  = \frac{1*15}{3*7} = \frac{5}{7}