При якому значенні параметра а рівняння 2х 2 – ах + 50 = 0 має два однакові корені?


Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахов Ильназ.

Ответ:    а=- 0,5

           

Объяснение:

2х в квадраті -ах+50=0

х*2х-ах+50=0

х(1-а)+2(25*х)=0

(х+2)(25х-25ах)=0

1.х+2=0

      х=-2

2. 25х -25ах=0

    -25ах=-25х

Яке число треба вставити у рівняння щоб корінь дорівнював -2

25/( а*25)=-2

25/25a= -2

1/a=-2

1=-2a

a= -0,5