Не розв’язуючи рівнянь запишіть суму та добуток їх коренів. б) х² – 3х + 8 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.

Відповідь:

x1+x2=3

x1*x2=8

Пояснення:

х² – 3х + 8 = 0​

За теоремою Вієта:

x1+x2=3

x1*x2=8