У якiй точцi графiк фунцкцiї y=x-2 перетинає вiсь ординат? A) (0;-2) B) (0;2) C)(2;0) D(-2;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Svezhentsova Ira.

Ответ:

A) (0;-2)

Объяснение:

y=x-2;

вiсь ординат x=0

y=x-2;x=0;

y=0-2=-2

(0;-2) - точка перетину