Функцією задано формулою у=1/3 х+4 знайти значення аргументу при якому значення дорівнює 2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Омирзаков Ернар.

Ответ:

у=1/3 х+4

y=1/3*2+4

y=2/3+4

y=14/3

y=4,6

Объяснение: