Функцію задано формулою у=0.75х-2. Знайти значення функції у,якщо х=8А)-6;Б)6;В)-8;Г)8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Перунов Женя.

Ответ:

y= 0.75x-2

x=8

y= 0.75*8-2

y= 6-2=4

Значение функции будет 4, но никак не 6, не -6, не 8 и не -8