Знайти суму та добуток коренів рівняння не розв'язуючи його а)20х в квадраті -7х-6=0 б)7х в

квадраті -49=0будь ласка терміново ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сыскова Анютка.

т.я у другому 1 це корінь то множення першого буде легко:

0,4*1=0,4

0,75*1=0,75

А при додаванні буде

0,4+1=1,0

0,75+1=1,75