1) Розв'яжіть лінійне рівняння а) 2х-3=3х-2 б) 4х-12=0 в) 6-(8х+11)=-1 2) Задача. Учень задумав

число. Якщо від нього відняти 2 і результат поділити на 4, то дістанемо 2. Яке число задумав учень? 3). Розв'язати рівняння 5х-2 (2х-1)=х+2

Ответы на вопрос

Отвечает Козина Милана.

Ответ:

1) а)-1  б)3  в)-0,5

2)10

3)0

Объяснение:

1) а) 2х-3х=3-2; -х=1; х=-1;

  б) 4х=12; х=3;

  в) 6-8х-11=-1; -8х-5=-1; -8х=4; х=-0,5

2) 2·4+2=10

3) 5х-4х+2=х+2; х-х=2-2; 0=0