Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться, як 2 : 3, а площа прямокутника

дорівнює 294 см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Христинин Леонид.

Ответ:

S=a*b

нехай,a=2x;b=3x

2х*3х=294

6х=294

х=294:6

х=49

a=2x=2*49=98 см

b=3х=3*49=147 см