Відомо, що пара чисел (3;y)є розв'язком рівняння 3х+4у=13​


Ответы на вопрос

Отвечает Белобородов Слава.

Ответ:

(3;у)

3х+4у=13

3×3+4у=13

9+4у=13

4у=4

у=1

Объяснение:

(3;1) ответ