В арифметичній прогресії (a n )    a 1  = 3,    d = 10. Знайдіть a 8

. А) 73; Б) 83; В) 93; Г) 96

Ответы на вопрос

Отвечает Shpak Masha.

Ответ:a

Объяснение:a1=3 d=10

a8=a1+7d=3+70=73