Знайти площу рівнобедренного трикутника основа дорівнює 6см бічна 5


Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Анна.

a=6\;cm\\b=5\;cm\\S-?\\\\h=\sqrt{b^2-(\frac{a}{2})^2 } =\sqrt{5^2-3^2} =4\;cm\\\\S=\frac{1}{2} *a*h=\frac{1}{2} *6*4=12\;cm^2\\\\\boxed{S=12\;cm^2}