Знайти площу паралелогама сторони якого 8 см і 14 а кут між ними 150‘


Ответы на вопрос

Отвечает Амантай Айбол.

S = absin\alpha => S = 8 * 14 * sin150 = 8 * 14 * sin30 = 56\\Answer: 56