СРОЧНО!!!! Моторний човен за 3 години руху проти течії річки та 2.5 години за течією проходить 98

км, знайсти власну швидкість човна та швидкість течії, якщо за 5 год руху за течією він проходить на 36км більше ніж за 4 години проти течії річки

Ответы на вопрос

Отвечает Mameshov Nurti.

Ответ:

Объяснение:

V - скорость катера

Vt  - скорость течения

составим уравнения

(V-Vt)*3 + (V+Vt)*2.5 = 98

(V+Vt)*5 = 36+ (V-Vt)*4

3V-3Vt + 2.5V+2.5Vt = 98

5V+5Vt = 36+ 4V-4Vt

5.5V-0.5Vt = 98

V+9Vt = 36               V= 36 - 9Vt

5.5*(36 - 9Vt) - 0.5*Vt = 98

- 50Vt= 98 - 198

Vt = 2 км/ч

V= 36 - 9*2= 18 км/ч