Розв'яжіть рівняння x | x | - 9x - 10 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Кристина.

x | x | - 9x - 10 = 0

1)x>0

x^2-9x-10=0

¿D=¿81+40=¿121=11

x1=9+11/2=10, x2=9-11/2=-1-○

2)x=<0

-x^2-9x-10=0

x^2+9x+10=0

¿D=¿81-40=¿41

x1=-9+¿41/2-○; x2=-9-¿41/2

Ответ:10; (-9-¿41)/2

Отвечает Плужников Витя.

Не знаю чи так, але думаю, що це вірно )))))))