один з коренів квадратного рівняння x^2+5+q=0 =-2 знайдіть другий корінь та коефіцієнт q за

теоремою вієта

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

Объяснение:

x²+5x+q=0      x1=-2

po teoremie Beta

x1+x2=-5

(-2)+x2=-5

x2=-5+2

x2=-3    другий корінь

x1*x2=q

(-2)*(-3)=q

q=6     коефіцієнт q