Знайти суму шести перших членів арифметичної прогресії, якщо її перший член а1=1, а різниця d=4.


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алина.

Ответ:

66

Объяснение:

а6=а1+5d=1+5*4=1+20=21

S6=((а1+а6)\2)*6=66