Виконайте підстановку для розв'язування системи рівнянь х=5у-4 і 3х+4у=7. УМОЛЯЮ СРОЧНООО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Габриянчик Александра.

Ответ:

1

Объяснение:

3x+4y=7

3*(5y-4)+4y=7

15y-12+4y=7

15y+4y=7+12

19y=19

y=19/19

y=1