Складіть зведене квадратне рівняння,корені якого дорівнюють - 7 і - 8


Ответы на вопрос

Отвечает Платоч Вова.

Ответ:

Объяснение:

ax²+bx+c=0

po formule Vieta

c=x1*x2=(-7)*(-8)=56

c=56

-b=x1+x2=(-7)+(-8)=-15

b=15

OTBET:рівняння має вигляд:   x^2+15x+56=0