Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, що дорівнює 3,6, якщо а 1 = 2,4 і d = 0,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофій Славка.
An=A1+d(n-1)
3,6=2,4+0,2n-0,2
-0,2n=-3,6+2,4-0,2
-0,2n=-1
n=5