Обчисли наступні 3 члена геометричної прогресії, якщо b1 = 1 і знаменник дорівнює 2. b2= b3= b4=


Ответы на вопрос

Отвечает Дорохова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

b1=1   ;    q=2

b2=b1*q            b2=1*2=2

b3=b1*q²        b3=1*2²=4

b4=b1*q³        b4=1*2³=8

b1=1  ,  b2=2  ,  b3=4  ,  b4=8