знайти третій член нескінченноі спадноі геометрічноі прогрессіі якщо іі перший член дорівнює 33 а

сумма 66​

Ответы на вопрос

Отвечает Плескач Никита.

Ответ:

33/4

Объяснение:

b₁=33; S=66

66=S=b₁/(1-q)=33/(1-q)

1-q=33/66=1/2

q=1-1/2=1/2

b₃=b₁q²=33·(1/2)²=33·1/4=33/4